O deweloperze

okolica

Firma łączy indywidualne podejście do inwestycji z bezkompromisowym stosunkiem do jakości.

Inwestorem nowego osiedla jest wrocławskie przedsiębiorstwo Comodomo znane z wymagających realizacji w segmencie premium. W swoim portfolio Comodomo posiada m.in. willowe osiedle Quardini, renowację kamienicy Casa Solare oraz aktualnie realizowaną Inwestycję Villa Elegante na wrocławskich Wojszycach.


U podstaw filozofii Comodomo leży chęć życia w pięknym otoczeniu. Da się za nią odnaleźć powrót do najlepszych tradycji architektury i rzemiosła budowlanego – jedno i drugie w najbardziej nowoczesnym wydaniu. To odważne i niestandardowe podejście na rynku, w którym wciąż sporo jest pogoni za szybkim zyskiem. Comodomo działa inaczej. Dzięki drobiazgowym analizom już na etapie projektowania wybierane są tylko najlepsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązania. Nie inaczej wygląda faza realizacji. Starannie dobrane wykończenia, najwyższej jakości materiały i pieczołowitość włożona w każdy detal dają efekt doceniany przez mieszkańców i podziwiany przez przechodniów.

Casa Solare

Znakomitym przykładem zastosowania wartości Comodomo w praktyce jest gruntowna renowacja i przebudowa kamienicy Casa Solare u zbiegu ulic Zaporoskiej i Skwierzyńskiej. W typowy dla Comodomo sposób połączono wizję architekta z najwyższą jakością wykonania. W efekcie uzyskano obiekt kameralny, unikalny, w pełni oddający mieszkańcom zalety swojej lokalizacji.
WIĘCEJ

Quadrini

Podobne własności, choć w zupełnie innym stylu i typie zabudowy, uzyskano w inwestycji Quadrini. To wygodne i eleganckie osiedle willowe położone w południowej części Wrocławia stało się ważną wizytówką inwestora. Quadrini prezentuje się lekko i nowocześnie. Do budowy obiektów wykorzystano najwyższej klasy materiały. W ten sposób powstał luksusowy habitat idealnie wkomponowany w prestiżową tkankę tej część miasta.
WIĘCEJ

Założyciel

Założycielem Comodomo jest Andrzej Balcer – przed samodzielnym debiutem związany był przez blisko 20 lat z branżą nieruchomości. Pracując pod szyldami innych firm, zrealizował we Wrocławiu ponad 1600 mieszkań i lokali usługowych. Podejmując własną działalność, zdecydował wykorzystać swoje doświadczenie, aby zaproponować nabywcom niepowtarzalne nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach. W strategię firmy wpisane są inwestycje wielorodzinne oraz osiedla o zabudowie jednorodzinnej. Ich znak rozpoznawczy stanowi niepowtarzalny charakter i wysoka jakość wykonania. Obszarem działania spółki jest miasto Wrocław i jego najbliższe okolice.