O inwestycji

Odkryj unikatowy klimat
osiedla Meteos na
wrocławskich Sołtysowicach.

Prognozy przewidują, że powstaje tu
najbardziej pogodne osiedle w
stolicy Dolnego Śląska.

Nowe osiedle na Sołtysowicach Wrocławskich

Meteos to nowoczesny 3-piętrowy budynek mieszczący 50 komfortowych mieszkań. Dominują tu lokale dopasowane do potrzeb młodych par i ich rodzin. Idealne lokum jako opcja na start. Średni metraż mieszkania wynosi tu nieco ponad 50 m2. Osoby zainteresowane mniejszym mieszkaniem znajdą dla siebie propozycje od 30 m2. Największe mieszkania w ofercie mają powierzchnię około 60 m2. Dzięki takiej ofercie każdy może poczuć się dobrze i łatwo znaleźć wspólny język z sąsiadami.

Do wybranych mieszkań na parterze przylegają ogródki. Ich powierzchnie wahają się od 30 do ponad 200 m2. Mniejsze zapewnią własną zieleń przy minimalnym nakładzie pracy. Większe dają możliwości porównywalne z ogrodami w zabudowie szeregowej. Dla wybranych mieszkań na 1. piętrze dostępne są także tarasy.

Energooszczędne mieszkania

Założeniem projektowym wrocławskiego dewelopera - Comodomo było uzyskanie jak najniższych kosztów eksploatacyjnych mieszkań. Udało się to osiągnąć poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i wysokiej klasy materiałów. Energooszczędne ściany zewnętrzne pozwolą zimą zaoszczędzić na ogrzewaniu, a latem dadzą przyjemny chłód. Szerokie przeszklenia klatek schodowych to z kolei obfitość naturalnego światła i oszczędności prądu dla wszystkich mieszkańców. Przemyślane rozwiązania nastawione na ekonomiczną eksploatację zastosowano także w systemach wodno-kanalizacyjnych oraz przy projektowaniu instalacji elektrycznej.

50

mieszkań

30-60

m² powierzchni

do 200 m²

ogródki

Ciekawostką i swego rodzaju wyróżnikiem osiedla Meteos jest własna stacja meteorologiczna. Urządzenie dostarczy kompleksowej informacji o pogodzie i warunkach atmosferycznych, w tym odczuwalnej temperaturze czy sile wiatru na osiedlu.

Mieszkania już na etapie projektu zachwycają funkcjonalnością i przejrzystym rozkładem. Ma to szczególne znaczenie w mniejszych lokalach, gdzie ustawność jest podstawową miarą komfortu. W większych daje poczucie podwyższonego standardu.

Do wyboru są mieszkania z ekspozycją na południowy wschód i południowy zachód, a także północny wschód i zachód.

Budynek zaplanowano w kształcie litery „L”, dzięki czemu można wybrać praktycznie dowolną orientację względem kierunków geograficznych. Do wyboru są mieszkania z ekspozycją na południowy wschód i południowy zachód, a także północny wschód i zachód. Pierwsze zapewnią dużą ilość naturalnego światła, drugie bardziej zrównoważony i stonowany dostęp słońca.

Udziałem wszystkich będą eleganckie części wspólne, przestronne klatki schodowe i zlokalizowany na terenie wspólnym plac zabaw. Wyraźnym znakiem komfortu jest winda, na którą zdecydowano się mimo zaledwie trzech pięter.

Niewiele jest we Wrocławiu budynków, które w przystępnej cenie tak rzetelnie dbają o wygodę lokatorów.